Приємної прогулянки, Шановні гості!!!

НОВИНИ

  


  8 червня 2021 року Національний історико-культурний заповідник «Качанівка» презентував виставку графічних робіт ХХІ ст. «Серед дерев Качанівки» художниці Наталії Алексенко (Київ). 

  


           Національний історико-культурний заповідник «Качанівка» підтримує розгляд законопроєктів Міністерства культури та інформаційної політики про протидію хаотичній забудові, зареєстрованих на сьогодні у Верховній Раді України, зокрема, про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання руйнуванню та знищенню нерухомої культурної спадщини (№ 4561), про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за руйнування і знищення нерухомої культурної спадщини та порушення традиційного характеру середовища (№ 4562).

  


  Міністерство культури та інформаційної політики України публікує перелік проектів з реставрації, консервації, ремонту пам’яток культурної спадщини, у тому числі замків, інших фортифікаційних, оборонних, палацово-паркових комплексів, що будуть реалізовані в 2021 році в рамках проекту “Велика Реставрація” у межах президентської програми “Велике будівництво”.

ВАЖЛИВО !!!

---

ВИПАДКОВЕ ФОТО

---   Графік роботи заповідника
Просмотров: 1 695Національний історико-культурний заповідник «Качанівка» впроваджує зміни режиму роботи заповідника у суботу, неділю та святкові дні, а також дні, які переносяться на наступний день після  святкового або неробочого,  які припадають на період з 01 травня 2021 року по 30 вересня 2021 року:  початок роботи о 10.00, закінчення о 19.00, перерва для відпочинку та харчування з 14.00 до 15.00 на  музейних об’єктах заповідника.
В будні дні графік роботи заповідника (крім суботи, неділі, святкових  днів, а також днів, які переносяться на наступний день після святкового або неробочого дня):  
- з понеділка по четвер - початок роботи о 8.00, закінчення о 17:00
- в п’ятницю – початок роботи з 8.00, закінчення о 16.00
- перерва для харчування та відпочинку – з 12.00 до 12.48
- понеділок – санітарний день, екскурсійне обслуговування не проводиться (крім випадків, коли святковий та неробочий день  (субота або неділя) переносяться на понеділок).Авторизація

У цей день

Українське ділове мовлення. Календар свят

Друзі