Приємної прогулянки, Шановні гості!!!   Вакансії
Просмотров: 3 591Національний історико-культурний заповідник «Качанівка» запрошує на постійну роботу  спеціалістів за наступними вакантними посадами з відповідними кваліфікаційними  вимогами за посадами, зокрема:

Старший науковий співробітник. Кваліфікаційні вимоги до кандидата за професією: повна  вища  освіта відповідного  напрямку  підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж музейної роботи за професією наукового співробітника  не менше 2 років. За наявності наукового ступеня та вченого звання – без вимог стажу роботи.


Головний архітектор (ландшафтний). Кваліфікаційні вимоги до кандидата за професією: повна вища освіта відповідного напрямку підготовки (магістр, спеціаліст); післядипломну освіту в галузі управління. Стаж роботи для магістра - не менше 2 років, спеціаліста - не менше 3 років.Водій автотранспортних засобів. Кваліфікаційні вимоги до кандидата за професією: повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта (навчальний заклад з підготовки водіїв автотранспортних засобів),  наявність кваліфікаційного свідоцтва на право керування транспортними засобамикатегорії ВС.


Тракторист. Кваліфікаційні вимоги до кандидата за професією: повна  або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Наявність кваліфікаційного свідоцтва на право керування тракторами відповідної категорії.Машиніст екскаватора. Кваліфікаційні вимоги до кандидата за професією: повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Наявність кваліфікаційного свідоцтва на право керування транспортними засобами відповідної категорії  (посвідчення машиніста екскаваторника).Робітник зеленого будівництва. Кваліфікаційні вимоги до кандидата за професією: базова або неповнабазова загальна середня освіта, без вимог до стажу роботи. 


АвторизаціяУ цей день

Українське ділове мовлення. Календар свят

Друзі